Kantor Transfer Sopot
Kursy walut

Kursy walut obowiązują dla każdej kwoty wymiany.

WalutaSymbolKupnoSprzedaż
EUREuroEUR4.60304.6320
USDDolar amerykańskiUSD3.91703.9520
GBPFunt szterlingGBP5.33505.3970
CHFFrank szwajcarskiCHF4.21004.2670
RUBRubel rosyjskiRUB0.04800.0580
SEKKorona szwedzkaSEK0.44800.4550
DKKKorona duńskaDKK0.61600.6230
NOKKorona norweskaNOK0.44400.4520
CZKKorona czeskaCZK0.17800.1840
CADDolar kanadyjskiCAD3.03403.0960
AUDDolar australijskiAUD2.81602.8730
HUFForint węgierskiHUF0.01250.0134
HRKKuna chorwackaHRK0.58300.6530
GELLari (Gruzja)GEL1.27001.4000
UAHHrywna (Ukraina)UAH0.14600.1540
ALLLek albańskiALL0.03700.0409
BGNLew (Bułgaria)BGN2.33002.4000
RONLej rumuńskiRON0.91400.9910
TRYLira tureckaTRY0.43300.5030
ILSSzekel izraelskiILS1.11001.2100
THBBat (Tajlandia)THB0.10500.1320
JPYJen (Japonia)JPY0.03400.0380
CNYJuan (Chiny)CNY0.57500.6450
EUBEuro bilonEUB4.004.50
Aktualizacja: 2021-09-20 17:59:26
Kurs na żywo: włącz

Przy ilościach hurtowych, w celu nagocjacji kursu prosimy o kontakt z kantorem pod numerem +48 570 802 204.

zamknij