Kantor Transfer Sopot
Kursy walut

Kursy walut obowiązują dla każdej kwoty wymiany.

WalutaSymbolKupnoSprzedaż
EUREuroEUR4.68604.7310
USDDolar amerykańskiUSD4.31204.3660
GBPFunt szterlingGBP5.33205.4020
CHFFrank szwajcarskiCHF4.67104.7310
SEKKorona szwedzkaSEK0.41400.4230
DKKKorona duńskaDKK0.61000.6300
NOKKorona norweskaNOK0.43000.4400
ISKKorona islandzkaISK0.02800.0315
CZKKorona czeskaCZK0.19500.2010
CADDolar kanadyjskiCAD3.21803.2880
AUDDolar australijskiAUD3.04303.1130
HUFForint węgierskiHUF0.01180.0127
HRKKuna chorwackaHRK0.52000.5900
GELLari (Gruzja)GEL1.50001.8500
UAHHrywna (Ukraina)UAH0.10000.1150
ALLLek albańskiALL0.03800.0450
BGNLew (Bułgaria)BGN2.37002.4700
RONLej rumuńskiRON0.92801.0000
TRYLira tureckaTRY0.20000.2800
ILSSzekel izraelskiILS1.23001.3300
AEDDirham ZEAAED1.16001.2600
JPYJen (Japonia)JPY0.03180.0354
CNYJuan (Chiny)CNY0.58600.6710
THBBat (Tajlandia)THB0.13400.1440
EUBEuro bilonEUB4.204.60
Aktualizacja: 2023-01-30 12:08:25
Kurs na żywo: włącz

Przy ilościach hurtowych, w celu nagocjacji kursu prosimy o kontakt z kantorem pod numerem +48 570 802 204.

zamknij