Kantor Transfer Sopot
Kursy walut

Kursy walut obowiązują dla każdej kwoty wymiany.

WalutaSymbolKupnoSprzedaż
EUREuroEUR4.65604.7090
USDDolar amerykańskiUSD4.50204.5560
GBPFunt szterlingGBP5.50105.5710
CHFFrank szwajcarskiCHF4.79004.8500
RUBRubel rosyjskiRUB0.0570
SEKKorona szwedzkaSEK0.44500.4540
DKKKorona duńskaDKK0.62300.6320
NOKKorona norweskaNOK0.46900.4790
CZKKorona czeskaCZK0.18700.1950
CADDolar kanadyjskiCAD3.51703.5870
AUDDolar australijskiAUD3.18703.2570
HUFForint węgierskiHUF0.01160.0124
HRKKuna chorwackaHRK0.60900.6640
GELLari (Gruzja)GEL1.40001.5800
UAHHrywna (Ukraina)UAH0.10000.1150
ALLLek albańskiALL0.04150.0450
BGNLew (Bułgaria)BGN2.39002.4800
RONLej rumuńskiRON0.92300.9950
TRYLira tureckaTRY0.24500.3400
ILSSzekel izraelskiILS1.18001.4000
AEDDirham ZEAAED1.16001.3000
JPYJen (Japonia)JPY0.03250.0361
CNYJuan (Chiny)CNY0.61900.7040
THBBat (Tajlandia)THB0.12000.1380
EUBEuro bilonEUB4.204.60
Aktualizacja: 2022-08-11 17:59:54
Kurs na żywo: włącz

Przy ilościach hurtowych, w celu nagocjacji kursu prosimy o kontakt z kantorem pod numerem +48 570 802 204.

zamknij