Kantor Transfer Sopot
Kursy walut

Kursy walut obowiązują dla każdej kwoty wymiany.

WalutaSymbolKupnoSprzedaż
EUREuroEUR4.83604.8860
USDDolar amerykańskiUSD4.94104.9910
GBPFunt szterlingGBP5.48305.5530
CHFFrank szwajcarskiCHF4.97805.0380
RUBRubel rosyjskiRUB0.0001
SEKKorona szwedzkaSEK0.43800.4470
DKKKorona duńskaDKK0.64400.6550
NOKKorona norweskaNOK0.45700.4670
CZKKorona czeskaCZK0.19600.2000
CADDolar kanadyjskiCAD3.59403.6640
AUDDolar australijskiAUD3.14003.2100
HUFForint węgierskiHUF0.01120.0121
HRKKuna chorwackaHRK0.54800.6680
GELLari (Gruzja)GEL1.50001.8500
UAHHrywna (Ukraina)UAH0.10000.1150
ALLLek albańskiALL0.04300.0460
BGNLew (Bułgaria)BGN2.47002.5600
RONLej rumuńskiRON0.95101.0230
TRYLira tureckaTRY0.24500.3400
ILSSzekel izraelskiILS1.30001.5000
AEDDirham ZEAAED1.26001.3800
JPYJen (Japonia)JPY0.03260.0362
CNYJuan (Chiny)CNY0.63600.7210
THBBat (Tajlandia)THB0.13000.1430
EUBEuro bilonEUB4.204.60
Aktualizacja: 2022-10-07 17:36:15
Kurs na żywo: włącz

Przy ilościach hurtowych, w celu nagocjacji kursu prosimy o kontakt z kantorem pod numerem +48 570 802 204.

zamknij