Kantor Transfer Sopot
Kursy walut

Kursy walut obowiązują dla każdej kwoty wymiany.

WalutaSymbolKupnoSprzedaż
EUREuroEUR4.61204.6620
USDDolar amerykańskiUSD4.36704.4170
GBPFunt szterlingGBP5.44005.5100
CHFFrank szwajcarskiCHF4.46704.5270
RUBRubel rosyjskiRUB0.0570
SEKKorona szwedzkaSEK0.43500.4440
DKKKorona duńskaDKK0.61600.6250
NOKKorona norweskaNOK0.44200.4520
CZKKorona czeskaCZK0.18500.1910
CADDolar kanadyjskiCAD3.37903.4490
AUDDolar australijskiAUD3.05103.1210
HUFForint węgierskiHUF0.01170.0125
HRKKuna chorwackaHRK0.59900.6540
GELLari (Gruzja)GEL1.40001.5800
UAHHrywna (Ukraina)UAH0.12000.1300
ALLLek albańskiALL0.03700.0409
BGNLew (Bułgaria)BGN2.35002.4500
RONLej rumuńskiRON0.90400.9760
TRYLira tureckaTRY0.26900.3590
ILSSzekel izraelskiILS1.13001.3300
AEDDirham ZEAAED1.15001.2800
JPYJen (Japonia)JPY0.03270.0363
CNYJuan (Chiny)CNY0.60300.6880
THBBat (Tajlandia)THB0.12000.1380
EUBEuro bilonEUB4.204.60
Aktualizacja: 2022-05-21 17:26:44
Kurs na żywo: włącz

Przy ilościach hurtowych, w celu nagocjacji kursu prosimy o kontakt z kantorem pod numerem +48 570 802 204.

zamknij