Kantor Transfer Sopot
Kursy walut

Kursy walut obowiązują dla każdej kwoty wymiany.

WalutaSymbolKupnoSprzedaż
EUREuroEUR4.58004.6010
USDDolar amerykańskiUSD3.92903.9620
GBPFunt szterlingGBP5.41305.4720
CHFFrank szwajcarskiCHF4.25604.3060
RUBRubel rosyjskiRUB0.05100.0590
SEKKorona szwedzkaSEK0.45300.4610
DKKKorona duńskaDKK0.61100.6190
NOKKorona norweskaNOK0.46600.4740
CZKKorona czeskaCZK0.17600.1830
CADDolar kanadyjskiCAD3.16403.2260
AUDDolar australijskiAUD2.92802.9850
HUFForint węgierskiHUF0.01220.0131
HRKKuna chorwackaHRK0.58100.6510
GELLari (Gruzja)GEL1.27001.4000
UAHHrywna (Ukraina)UAH0.14800.1560
ALLLek albańskiALL0.03700.0409
BGNLew (Bułgaria)BGN2.32002.3900
RONLej rumuńskiRON0.89500.9870
TRYLira tureckaTRY0.40700.4770
ILSSzekel izraelskiILS1.13001.2300
THBBat (Tajlandia)THB0.10500.1320
JPYJen (Japonia)JPY0.03200.0360
CNYJuan (Chiny)CNY0.58400.6540
EUBEuro bilonEUB4.004.50
Aktualizacja: 2021-10-20 18:00:09
Kurs na żywo: włącz

Przy ilościach hurtowych, w celu nagocjacji kursu prosimy o kontakt z kantorem pod numerem +48 570 802 204.

zamknij