Kantor Transfer Sopot
Kursy walut

Kursy walut obowiązują dla każdej kwoty wymiany.

WalutaSymbolKupnoSprzedaż
EUREuroEUR4.26504.3100
USDDolar amerykańskiUSD4.00504.0500
GBPFunt szterlingGBP4.97905.0390
CHFFrank szwajcarskiCHF4.37904.4390
RUBRubel rosyjskiRUB0.03500.0460
SEKKorona szwedzkaSEK0.35800.3700
DKKKorona duńskaDKK0.50000.5400
NOKKorona norweskaNOK0.30000.3500
ISKKorona islandzkaISK0.02650.0293
CZKKorona czeskaCZK0.16600.1720
CADDolar kanadyjskiCAD2.89002.9600
AUDDolar australijskiAUD2.56702.6370
HUFForint węgierskiHUF0.01090.0115
HRKKuna chorwackaHRK0.1000
GELLari (Gruzja)GEL1.45001.6000
UAHHrywna (Ukraina)UAH0.09000.1050
ALLLek albańskiALL0.04250.0454
BGNLew (Bułgaria)BGN2.18002.2900
RONLej rumuńskiRON0.83100.9030
TRYLira tureckaTRY0.12000.1400
ILSSzekel izraelskiILS0.80001.0900
AEDDirham ZEAAED1.04001.1400
JPYJen (Japonia)JPY0.02600.0283
CNYJuan (Chiny)CNY0.51000.5750
THBBat (Tajlandia)THB0.11200.1210
EUBEuro bilonEUB4.004.20
Aktualizacja: 2024-04-13 17:51:07
Kurs na żywo: włącz

Przy ilościach hurtowych, w celu nagocjacji kursu prosimy o kontakt z kantorem pod numerem +48 570 802 204.

zamknij