Kantor Transfer Sopot
Kursy walut

Kursy walut obowiązują dla każdej kwoty wymiany.

WalutaSymbolKupnoSprzedaż
EUREuroEUR4.59304.6210
USDDolar amerykańskiUSD4.05204.0890
GBPFunt szterlingGBP5.35405.4130
CHFFrank szwajcarskiCHF4.40504.4550
RUBRubel rosyjskiRUB0.05000.0580
SEKKorona szwedzkaSEK0.43900.4470
DKKKorona duńskaDKK0.61400.6220
NOKKorona norweskaNOK0.43700.4450
CZKKorona czeskaCZK0.17700.1840
CADDolar kanadyjskiCAD3.13503.1970
AUDDolar australijskiAUD2.81602.8730
HUFForint węgierskiHUF0.01210.0130
HRKKuna chorwackaHRK0.57900.6490
GELLari (Gruzja)GEL1.30001.4000
UAHHrywna (Ukraina)UAH0.14600.1510
ALLLek albańskiALL0.03700.0409
BGNLew (Bułgaria)BGN2.33002.4000
RONLej rumuńskiRON0.89700.9690
TRYLira tureckaTRY0.27600.3660
ILSSzekel izraelskiILS1.13001.3000
AEDDirham ZEAAED1.07001.1500
JPYJen (Japonia)JPY0.03350.0385
CNYJuan (Chiny)CNY0.58600.6710
THBBat (Tajlandia)THB0.10500.1320
EUBEuro bilonEUB4.004.50
Aktualizacja: 2021-12-04 17:59:09
Kurs na żywo: włącz

Przy ilościach hurtowych, w celu nagocjacji kursu prosimy o kontakt z kantorem pod numerem +48 570 802 204.

zamknij